Czuwaj,

 

w związku ze zmieniającą się z dnia na dzień sytuacją w kraju zdecydowaliśmy o wprowadzeniu modyfikacji w przygotowaniach do tegorocznego wypoczynku. Zmiana została podyktowana rosnącymi wymaganiami wobec planowanych na czas wakacji wyjazdów (głównie koniecznością przeznaczenia dużych sum pieniężnych na środki odkażające i zabezpieczające, co spowodowałoby znaczący wzrost ceny jednostkowej uczestnika, a także ograniczeniem liczby wszystkich uczestników wraz z kadrą do 50 osób). W chwili obecnej nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jakie wymogi sanitarne obowiązywać będą w trakcie wakacji. Wytyczne Głównej Kwatery ZHP w sprawie organizacji wypoczynku letniego pojawią się w połowie maja, jednak będą one mogły ulegać zmianom, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć.

Obecnie przygotowujemy się do przeprowadzenia półkolonii w miejscu zamieszkania, jeśli tylko okaże się to możliwe. W ramach półkolonii w dniach 1-14.07 planujemy przeprowadzać zajęcia w godzinach 9.00-17.30, a także zorganizować dwie całodzienne wycieczki – na teren Ojcowskiego Parku Narodowego oraz w Beskidy. W ramach półkolonii planujemy zapewnić Państwa dzieciom m.in. opiekę przeszkolonej kadry wolontariuszy, odpowiednie zabezpieczenie higieniczne, dwudaniowy posiłek w porze obiadowej, upominki i nagrody.

Jesteśmy świadomi dynamicznie zmieniającej się sytuacji w kraju i staramy się na nią na bieżąco odpowiadać. Bardzo prosimy Państwa o wyrozumiałość i wsparcie w obecnej sytuacji. Prosimy o śledzenie maila oraz strony, gdzie będziemy zamieszczać informacje o podejmowanych przez nas działaniach.

W związku ze zmianą formy wypoczynku zgłoszenia na półkolonię zostały przedłużone do 29 maja. W przypadku pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Czuwaj!

phm. Antonina Guzik,

komendantka 4. SH „Żywioły”

Tosia Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *