W wyniku obecnej sytuacji zmianie uległa forma i termin wypoczynku letniego organizowanego przez nasz szczep. W ramach wakacji z 4. SH jedziemy na dwa biwaki:

  • 13-17.07 – biwak w Bukowinie Tatrzańskiej dla zuchów i harcerzy (8. GZ, 10. DH, 12. DH, PDH);
  • 20-24.07 – obóz wędrowny dla harcerzy starszych i wędrowników (32. DSH, 37. DW).

W związku ze zmianami w organizacji, zmieniliśmy również terminy zgłoszeń i płatności.

Do godz. 23.59 dnia 14 czerwca – czas na wysłanie formularza zgłoszeniowego (jeśli dziecko było zgłaszane na którąś z wcześniejszych form – obóz lub półkolonię, nie trzeba zgłaszać go po raz kolejny, a jedynie wysłać maila z potwierdzeniem chęci uczestnictwa lub rezygnacji z biwaku). W odpowiedzi na formularz zgłoszeniowy wysyłany jest mail potwierdzający otrzymanie zgłoszenia. WAŻNE – maile nie są wysyłane automatycznie, dlatego bardzo prosimy o cierpliwość. Jeżeli mail potwierdzający nie dotrze do dnia 17.06, prosimy o jak najszybszy kontakt z komendantką biwaków. Liczba miejsc jest ograniczona ze względu na określoną liczbę wychowawców – pierwszeństwo mają osoby, które zgłaszały się na obóz oraz udzielają się w gromadzie/ drużynie.

Do 30 czerwca – czas na wpłaty (szczegóły na podstronie Płatności).

Do 5 lipca – czas na złożenie dokumentów dostępnych Do pobrania bezpośrednio do drużynowego lub na dyżurach komendantki szczepu, które podamy po 14 czerwca.